!!!LOODILO!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
!!!LOODILO!!!

LOODILO...
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Sedela na WC šolji 2 godine!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
*$*La Choky*$*
Admin
Admin
*$*La Choky*$*


Broj poruka : 289
Godina : 31
Lokacija : -*$*-con Ucker y con Shah Rukh Khan en mi corazon parasiempre-*$*-
Datum upisa : 15.06.2008

Sedela na WC šolji 2 godine! Empty
PočaljiNaslov: Sedela na WC šolji 2 godine!   Sedela na WC šolji 2 godine! EmptyPon Jun 16, 2008 3:09 pm

Više nego bizaran slučaj dogodio se u Nes Sitiju u Kanadi, gde je 35-godišnja devojka dve godine sedela na wc šolji u kupatilu svog dečka, odbijajući da sa nje ustane!

Zašto je njenom dečku trebalo dve godine da pozove policiju u pomoć za sada je nejasno, kao što je nejasno i zašto se 35-godišnja devojka odlučila na dobrovoljno, dvogodišnje sedenje na wc šolji. Logično pianje je - ko je tu luđi? I mi se pitamo.

Kada je policija došla, prizor je bio više nego neprijatan. Koža joj se srodila, stopila sa daskom, a noge su joj atrofirale. Tek joj je lekarskim zahvatom odvojena daska od kože.

Policija je ceo slučaj prebacila na tužilaštvo koje treba da odluči da li će pokrenuti postupak protiv njenog dečka.

"Nije bila slepljena za dasku, niti je bila vezana. Nije se ni zaglavila. Jednostavno, fizički se spojila sa daskom. Teško je tako nešto zamisliti, a kamoli videti...Ni ja još nisam došao sebi", izjavio je lolani šerif.

Kori Mekfaren, 36.godišnjak, koji je dve godine donosio devojci hranu i vodu u toalet, ispričao je za Asošiejted pres, da je svaki dan pozivao da izađe iz kupatila, ali da ona to nije htela. Devojku je identifikovao pod imenom Pem Bebkok.

"Odgovarala bi mi: 'Možda ću sutra da izađem'. Ja tu ništa nisam kriv. Njena odluka je bila da ostane u kupatilu. Ona je odrasla žena, sama donosi odluke. Jedina moja greška je što ranije nisam zatražio pomoć. Međutim, nekako se vremenom naviknete na tako nešto", izjavio je Mekfaren.

Iako se pretpostavlja da je devojka dve godine provela u kupatilu, njen dečko nije baš sasvim siguran koliko je vremena bila tamo. On je rekao da je Pem imala strah od napuštanja zatvorenog prostora, jer je u detinjstvu bila maltretirana.

"Počelo je postepeno. Jednog dana je ušla u kupatilo i zadržala se neko vreme. Drugog dana je ostala duže...Tada joj se u glavi rodila ideja da tamo i ostane - smatrajući to sigurnim mestom", ispričao je Mekfaren.

On tvrdi da devojka nije baš sve vreme sedela na wc šolji, već da je ustajala, kupala se, menjala odeću. "Imali smo normalan odnos", rekao je, osim što se sve dešavalo u kupatilu. Ah da, bitan detalj je da je on za sve to vreme koristio drugo kupatilo.

Konačno je 27. februara pozvao policiju rekavši da se "nešto čudno događa sa njegovom devojkom".

Policija je pronašla Pem Bebkok kako sedi na wc šoji sa spuštenim pantalonama. "Bila je pomalo dezorijentisana. Rekla nam je da joj pomoć nije potrebna i da je OK i zahtevala je da odemo", rekao je šerif.

Policija pretpostavlja da je devojka mentalno poremećena, a zbog atrofije nogu mogla bi da završi u kolicima
Nazad na vrh Ići dole
https://loodilomozga.serbianforum.info
~Taca~
Tek regovan/a
Tek regovan/a
~Taca~


Broj poruka : 27
Datum upisa : 24.07.2008

Sedela na WC šolji 2 godine! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedela na WC šolji 2 godine!   Sedela na WC šolji 2 godine! EmptyČet Jul 24, 2008 10:38 pm

luda devojka
Nazad na vrh Ići dole
*$*La Choky*$*
Admin
Admin
*$*La Choky*$*


Broj poruka : 289
Godina : 31
Lokacija : -*$*-con Ucker y con Shah Rukh Khan en mi corazon parasiempre-*$*-
Datum upisa : 15.06.2008

Sedela na WC šolji 2 godine! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedela na WC šolji 2 godine!   Sedela na WC šolji 2 godine! EmptyČet Avg 07, 2008 10:34 pm

ma ne bre bas je normalna.........
Nazad na vrh Ići dole
https://loodilomozga.serbianforum.info
<<<MaRiJa>&gt
Svidja ti se 4um
Svidja ti se 4um
<<<MaRiJa>&gt


Broj poruka : 122
Godina : 32
Lokacija : tamo daleko....
Datum upisa : 19.06.2008

Sedela na WC šolji 2 godine! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedela na WC šolji 2 godine!   Sedela na WC šolji 2 godine! EmptyPet Avg 08, 2008 10:17 pm

najnormalnije devojche na kugli zemaljskoj....razmisljam da mi postane idol... bravooo
Nazad na vrh Ići dole
*$*La Choky*$*
Admin
Admin
*$*La Choky*$*


Broj poruka : 289
Godina : 31
Lokacija : -*$*-con Ucker y con Shah Rukh Khan en mi corazon parasiempre-*$*-
Datum upisa : 15.06.2008

Sedela na WC šolji 2 godine! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedela na WC šolji 2 godine!   Sedela na WC šolji 2 godine! EmptySub Avg 09, 2008 12:30 am

xaxa ti razmisljas,a meni je vec idol! bravooo
Nazad na vrh Ići dole
https://loodilomozga.serbianforum.info
<<<MaRiJa>&gt
Svidja ti se 4um
Svidja ti se 4um
<<<MaRiJa>&gt


Broj poruka : 122
Godina : 32
Lokacija : tamo daleko....
Datum upisa : 19.06.2008

Sedela na WC šolji 2 godine! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedela na WC šolji 2 godine!   Sedela na WC šolji 2 godine! EmptySub Avg 09, 2008 11:31 pm

xexexe...blago tebi Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
~Taca~
Tek regovan/a
Tek regovan/a
~Taca~


Broj poruka : 27
Datum upisa : 24.07.2008

Sedela na WC šolji 2 godine! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedela na WC šolji 2 godine!   Sedela na WC šolji 2 godine! EmptyPon Avg 11, 2008 9:53 pm

blago vama pa da vam skidaju wc solju sa bulje
Nazad na vrh Ići dole
*$*La Choky*$*
Admin
Admin
*$*La Choky*$*


Broj poruka : 289
Godina : 31
Lokacija : -*$*-con Ucker y con Shah Rukh Khan en mi corazon parasiempre-*$*-
Datum upisa : 15.06.2008

Sedela na WC šolji 2 godine! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedela na WC šolji 2 godine!   Sedela na WC šolji 2 godine! EmptyUto Avg 12, 2008 11:30 am

xaxaxaxaxaxaxaxaxa pa sta fali?
Nazad na vrh Ići dole
https://loodilomozga.serbianforum.info
~Taca~
Tek regovan/a
Tek regovan/a
~Taca~


Broj poruka : 27
Datum upisa : 24.07.2008

Sedela na WC šolji 2 godine! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedela na WC šolji 2 godine!   Sedela na WC šolji 2 godine! EmptyUto Avg 12, 2008 1:19 pm

ma nista smo to mnogo boli

ko sto su meni vadili trn iz oka
Nazad na vrh Ići dole
DuLcE_95
Tek regovan/a
Tek regovan/a
DuLcE_95


Broj poruka : 22
Lokacija : Tamo gde me niko nece naci...
Datum upisa : 26.12.2008

Sedela na WC šolji 2 godine! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedela na WC šolji 2 godine!   Sedela na WC šolji 2 godine! EmptyPet Dec 26, 2008 1:21 am

ma 100%
crkla bi sedeci tako...noge joj se ukocile...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sedela na WC šolji 2 godine! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedela na WC šolji 2 godine!   Sedela na WC šolji 2 godine! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sedela na WC šolji 2 godine!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
!!!LOODILO!!! :: %Zabava% :: Luda planeta-
Skoči na: